JeepTrip.co.il | ג'יפ טריפ - אתר הבית של אנשי השטח

שלום: אורח
אתר הבית של אנשי השטח  jeeptrip.co.il  אתר השטח הישראלי הותיק ביותר          הצטרפו לתומכי האתר       מנהל 052-6485555 גדי   פרסום בג'יפטריפ: gady@jeeptrip.co.il  
כניסה לחבריםכניסה לחברים | חדש באתר? הרשם כאןהרשם כאן | למה כדאי להרשם?למה כדאי להרשם? | צור קשר 
כרגע צופים באתר זה 59 גולשים   רשימת החברים המחוברים כרגע באתר   רשימת כל החברים באתר 25/10/2014  יום שבת
איסוזו
אנא קראו את כללי האתר והפורומים

חיית שטח
נרשם: 29/07/2012 20:59:00
רכב: טרופר דיזל
שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  9 ספטמבר  19:51

לחבר יש גם טרופר דיזל וזה מעניין איפה יש יותר מים, ברדיאטור או במנוע ?
דודי והטרופר
נרשם: 03/05/2003
רכב: שבי
תגובה 1   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  9 ספטמבר  21:21

לפי השירשורים באתר איסוזו שכל החכמים רושמים (מנהלי האתר) יש יותר מים מסולר במנוע ולכן הרכב חסכוני

[צטט]
אפיז
נרשם: 21/02/2005
רכב: טרופר
תגובה 2   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  9 ספטמבר  22:30

דודי והטרופר כתב:

לפי השירשורים באתר איסוזו שכל החכמים רושמים (מנהלי האתר) יש יותר מים מסולר במנוע ולכן הרכב חסכוני

טעות גוטה  טעות
בדיזבל  יש  יותר  סולר  ממים  ברדיאטור !!!
לכן הוא אף פעם לא  מתחמם  !!!
והשימון שם  מעולה ובזכות  הסולר   בשמן   הוא  גם נקי יותר  מהביפנוכו  שלו  !!!
תלמד קצת  מכונאות בסיסית  מהגאונים  באתר המחוננים (מספיק  לבלות עם  הכיתה הטיפולית !)

[צטט]
shuy3110
נרשם: 11/04/2008
רכב: סופלקי
תגובה 3   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  9 ספטמבר  22:46

דודי והטרופר כתב:

חחחחחחחחחחחחחחח     חזק
[צטט]
jenylis
נרשם: 16/03/2011 20:58:00
רכב: טרופר דיזל כן כן :)
תגובה 4   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  9 ספטמבר  22:55

חיית שטח עוד לא נרגעת? עזוב אותך מהשטויות,יש תקלה-מתקנים וממשיכים להנות.
[צטט]
shuy3110
תגובה 5   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  9 ספטמבר  23:05

jenylis כתב:
חיית שטח עוד לא נרגעת? עזוב אותך מהשטויות,יש תקלה-מתקנים וממשיכים להנות.

צודק אבל במקרה הנ"ל רק מתקניםםםםםםםםםם לא יוצא להנות חחחחחחחחחחחחחחח
[צטט]
אפיז
תגובה 6   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  9 ספטמבר  23:54

שוב טעות  גוטה  !!
מהמוסך  לסיבוב פוזה  וחזרה ...למהר  להעלות תמונות  להעלאת המוראל ,
לחליפין:
שולחים   מאזינים  לרשת  הקשר  של   אילו  שמעיזים    לבלות כהלכה עם  השתיינים (ספירט   96%  ומעלה ) וצולי הבשרים  למינהם (ויש גם אוכלי עשבים =  דמוקרטיה ,מילה מאוסה   אצל המלונאים )
וכל זאת על מנת  למהר  ולמחוק  עוד  שירשור  או להעלים עוד  תמונה ..  חומיניזם ?
ובין היתר שולחים את  הבסיג'   לחברים לא  רצויים ....
שכחו  שהסרט  ניגמר    ואיןיותר  קהל  באולם  
[צטט]
דודי והטרופר
תגובה 7   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שני,  10 ספטמבר  18:01

לפי מה שאני מבין טרופר דיזל חסכוני !!!
לא צריך לתדלק אותו , רק למלא מים !!!
מזל שיש אתר של טרופרים שמסביר מה לעשות חחחחח או איך לנווט חחחח
[צטט]
דודי והטרופר
תגובה 8   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום רביעי,  19 ספטמבר  15:37

כל הבעיות הנ"ל מבית היוצר של איסוזו טרופר ישראל חחחחח
תמונות מצורפות:
[צטט]
shuy3110
תגובה 9   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום רביעי,  19 ספטמבר  15:50

יש להם בעיה במזרקים של המלונה
[צטט]
lavi
נרשם: 12/09/2012 21:39:00
רכב: איסוזו
תגובה 10   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום רביעי,  19 ספטמבר  16:21

זה גיפ ירוק

[צטט]
דודי והטרופר
תגובה 11   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום רביעי,  19 ספטמבר  16:27

shuy3110 כתב:

בעיה קשה ביותר
תמונות מצורפות:

[צטט]
lavi
נרשם: 12/09/2012 21:39:00
רכב: איסוזו
תגובה 12   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום רביעי,  19 ספטמבר  17:35

דודי והטרופר כתב:

shuy3110 כתב:

בעיה קשה ביותר

דודי מה אתה לא חסום באתר איסוזו
[צטט]
דודי והטרופר
תגובה 13   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום חמישי,  20 ספטמבר  13:27

lavi כתב:

דודי והטרופר כתב:

shuy3110 כתב:

בעיה קשה ביותר

דודי מה אתה לא חסום באתר איסוזו

למזלם אני חסום , אתר איסוזו מנהל אותו סמרטות שחושב שהוא כל יכול, מעניין אם הוא יגיע למפגש ג'יפולוג או שהוא מפחד שיגידו לו את האמת בפנים חחחח
הוא כמו שאומרים פינצר נובח מאחורי הבעל הבית (הוא מאחורי האתר)
רק שיבוא אני מגיע עם מגפון בכדי שכולם ידעו מי הוא
[צטט]
GERSHON LANDROVER
נרשם: 27/07/2008
רכב: ELM 327 converted
תגובה 14   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום חמישי,  20 ספטמבר  14:22

כל הסיפור באתר isuzu בגלל המנוע 4jx1?
[צטט]
דודי והטרופר
תגובה 15   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום חמישי,  20 ספטמבר  20:30

כל הסיפור זה הדיזבל

[צטט]
אפיז
תגובה 16   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום חמישי,  20 ספטמבר  22:21

דודי והטרופר כתב:

כל הסיפור זה הדיזבל

דודי   צריך לעשות הפרדה בין  החברים  להנהלה
בעלי  הדיזבל  לא  אשמים  שהמנוע  דפוק  ושמישהו/הם   מנסים לעשות קופה  על גב  הצרות שלהם
יש  שקנו מתמימות   ,יש  שהובלו באף  או  ברמיה , ויש גם  כאלה שחוו  מעט  יוןתר  בעיות מאחרים  אם  מטיפול נכון  או מזל ?, ויש  שקנו  בגלל  המחיר / תמורה  או  שזה  תקציב  וזה  מה  יש,
סה''כ   הטרופר  רכב מעולה  ובנוי  מצוין  (עובדה  גם לך  יש  מלונה כזו ....טוב  כמעט ...)אבל  מה נידפקו  חזק  עם  מנוע   דפוק
כולם  מנסים להנות  מגי'פאות במחיר  שפוי   ומנסים  למצוא  דרך להתמודד עם הנבלה  רק  חבל  שלא  הבינו בזמן  שגוזרים עליהם קופון  שמן  (מאד)
בתור אתר  חברים  לבעלי  הבעיה  זה  הייה מוצלח   אם לא הייה משמש  בעקיפין למטרות  לא  בדיוק  חברתיות  בלשון  המעטה ....
לחברים שם  יש  אלטרנטיבות  עם  פורומים   מתאימים = צהוב או  גי'פולוג וכו'
הם בחרו להשאר  באתר  שקובר אותם  ורק יגרום  לרכב  לאבד  עוד ועוד  נק' ,לא עמדו על  זכויותהם  למידע  שקוף   ורק  מחאו  כף   (לייק-לוקלקו  וכו' ) למחיקות  וסתימת פיות  את המחיר  יגלו  מן הסתם   במחירון או  בשוק   שהולך ומיתפגר  להם  מתחת לידיים   באשמת  השתיקה 
''בנפול חברייך אל  תשמח ''!!!  רק  להביע  צער  נותר  כאן  חבל  על עוגמת הנפש  של  החברים (שלי  ומין הסתם  של ך  ושל כולנו )
[צטט]
דודי והטרופר
תגובה 17   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שישי,  21 ספטמבר  21:01

אפי אתה באמת צודק, זה לא בעלי הדיזבל ולא כל הנהלת האתר אלו כמה מהמנהלים כולל את בעלי האתר שחושב שהוא יכול לדפוק את כולם ולהגיד להם שהוא גם חבר שלהם.
לטייל עם החברים לאכול איתם וללכלך על חברים שעד לפני כמה חודשים תרמו יותר ממנו לחברים וללא תמורה.
בושה שיש עוד אנשים שמה שמעניין אותם זה איך לדפוק את החברים הקרובים וכמובן בשביל נזיד עדשים.

[צטט]
idann1
נרשם: 13/03/2010 20:51:00
תגובה 18   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שישי,  21 ספטמבר  22:44

אפי - אני מכבד אותך מאוד, אבל השרשור היזום הזה-

שרשור שנועד  לשרשר את עצמו , ע"י מישהו "ששואל שאלה " ;  כדי שהוא עצמו  יענה עליה;  ואח"כ הוא עצמו יגיב לתשובהשל עצמו , והכל בכאילו נושא תמים  "שאלה לגבי איסוזו טרופר דיזל"   ע"י מישהו שמעולם לא היה לו טרופר דיזל, ואין ענין בטרופר דיזל..  צועק לשרשור מעושה ומלאכותי.

זה שרשור שלא תורם שום ידע; לא מועיל לאף חבר ולא מקדם אף דיון עניני  בין לגבי הטרופר דיזל , או בכלל.

זה שרשור שמריח "התחשבנות אישית" מעל גלי הרשת, וחבל. אין לו מקום.  לא חושב שראוי  לקחת בו חלק.  שרשור עניני ואמיתי על הטרופר דיזל/כל רכב אחר ?תבוא עליך הברכה והוא שרשור ראוי.  שרשור מעושה שכל תכליתו הכפשה לא מבוססת ?  אין לו מקום.    אני משוכנע שגולשים/בעלי רכבים, כבר יודעים לזהות מתי השרשור הוא אמיתי ועניני, וההתייחסות בהתאם,  ומתי זה סתם שרשור התחשבנות, ובפועל הולכת שולל של חברים  שגולשים מתוך כוונה למצוא שרשורים עניניים ורלוונטיים.

שנה טובה וגמר חתימה טובה

[צטט]
idan_ti
נרשם: 28/08/2005
רכב: גיפל'ס בנתיים
תגובה 19   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שישי,  21 ספטמבר  23:06

idann1 כתב:
אפי - אני מכבד אותך מאוד, אבל השרשור היזום הזה-

שרשור שנועד  לשרשר את עצמו , ע"י מישהו "ששואל שאלה " ;  כדי שהוא עצמו  יענה עליה;  ואח"כ הוא עצמו יגיב לתשובהשל עצמו , והכל בכאילו נושא תמים  "שאלה לגבי איסוזו טרופר דיזל"   ע"י מישהו שמעולם לא היה לו טרופר דיזל, ואין ענין בטרופר דיזל..  צועק לשרשור מעושה ומלאכותי.

זה שרשור שלא תורם שום ידע; לא מועיל לאף חבר ולא מקדם אף דיון עניני  בין לגבי הטרופר דיזל , או בכלל.

זה שרשור שמריח "התחשבנות אישית" מעל גלי הרשת, וחבל. אין לו מקום.  לא חושב שראוי  לקחת בו חלק.  שרשור עניני ואמיתי על הטרופר דיזל/כל רכב אחר ?תבוא עליך הברכה והוא שרשור ראוי.  שרשור מעושה שכל תכליתו הכפשה לא מבוססת ?  אין לו מקום.    אני משוכנע שגולשים/בעלי רכבים, כבר יודעים לזהות מתי השרשור הוא אמיתי ועניני, וההתייחסות בהתאם,  ומתי זה סתם שרשור התחשבנות, ובפועל הולכת שולל של חברים  שגולשים מתוך כוונה למצוא שרשורים עניניים ורלוונטיים.

שנה טובה וגמר חתימה טובה

לא הבנתי מה הכפשה? שהטרופר דיזל הוא בעל מנוע סופר בעייתי שומר נפשו ירחק וכו? או שיש אתר אינטרסנטי שמטעה אנשים?

[צטט]
idann1
תגובה 20   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שבת,  22 ספטמבר  15:58

"....לא הבנתי מה הכפשה? שהטרופר דיזל הוא בעל מנוע סופר בעייתי שומר נפשו ירחק וכו? או שיש אתר אינטרסנטי שמטעה אנשים?...." 

באמת, לא הבנת ???

אז נקשור לך את הקצוות,   ובין שתי נקודות עובר הקו ישר אחד.

לך לכותרת השרשור "שאלה לגבי טרופר דזיל" ע"י מי שמעולם לא היה לו טרופר דיזל , כנס "לשאלה" הרת המשמעות והחשיבות, והיא "מעומק ההתלבטות של בעל הרכב";      קרא את "התגובות", שמאוד "קשורות ועונות לשאלה" 

וכעת, גם אם אתה באמת לא רוצה להבין, ההבנה תיכפה  עליך; 

אתה רוצה לחשוב -ומצידי גם להאמין- שהטרופר דיזל בעעל מנוע בעייתי ?  מבחינתי זה בסדר גמור; "זה לגיטימי", ומותר לך לחשוב מה שאתה רוצה.  מבחינתי גם לגיטימי לפרט למה לדעתך הוא כזה וכל כיוצ"ב.  אחרים  -ואני ביניהם- כמובן רשאים לחלוק עליך ולחשוב בדיוק הפוך ממך;  

אם זה היה שרשור כזה, הוא היה לגיטימי ועניני ; יש רק בעייה את קטנה: 

שהשרשור הזה ו"בני דודיו"- אינם כאלה;   זה שרשור מעושה שבא להתחשבן התחשבנות אישית, מכוערת עם אדם פלוני, שבינה לבין הטרופר דיזל אין דבר, ויותר מכך-  בינה לבין "ציבור החברים הגולשים"  , בין באתר כאן או באתרים אחרים לרבות אתר איסוזו טרופר אין דבר וחצי דבר.

יש לפלוני ענין אישי עם פלוני אחר ? יתכבד לברר/להתדיין עמו במישרין, מחוץ לגלי הרשת, ולא לרכב  דרך הרשת ושרשורים כאילו אמיתיים,  שבעצם כל שיש מאחוריהם זה התחשבנות  אומללה שמסתירים אותה ובעצם "גונבים" לחינם  את דעת החברים  ומכפישים לשווא רכבים או אתרים.  ושוב - אתה מוזמן לחשוב ולבקר את האיסוזו טרופר דיזל , או מצידי גם את הגיפ האמר הצבאי או מרצדס או לנדרובר או כל מה שתחפוץ, אבל ביקורת ענינית, מבוססת, כזו שחברים אחרים  יוכלו להתייחס אליה לגופה, ובאופן עניני.  אין בין זה להתחשבנות אישית דבר וחצי דבר

[צטט]
יואב
נרשם: 09/03/2001
רכב: מהינדרה אלפא
תגובה 21   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שבת,  22 ספטמבר  16:41

idann1

1. וכעת, גם אם אתה באמת לא רוצה להבין, ההבנה תיכפה  עליך

2. אתה רוצה לחשוב -ומצידי גם להאמין- שהטרופר דיזל בעעל מנוע בעייתי ?  מבחינתי זה בסדר גמור; "זה לגיטימי", ומותר לך לחשוב מה שאתה רוצה.  מבחינתי גם לגיטימי לפרט למה לדעתך הוא כזה וכל כיוצ"ב.  אחרים  -ואני ביניהם- כמובן רשאים לחלוק עליך ולחשוב בדיוק הפוך ממך;  

3. יש לפלוני ענין אישי עם פלוני אחר ? יתכבד לברר/להתדיין עמו במישרין, מחוץ לגלי הרשת, ולא לרכב  דרך הרשת ושרשורים כאילו אמיתיים,  שבעצם כל שיש מאחוריהם זה התחשבנות אומללה שמסתירים אותה ובעצם "גונבים" לחינם  את דעת החברים  ומכפישים לשווא רכבים או אתרים.  ושוב - אתה מוזמן לחשוב ולבקר את האיסוזו טרופר דיזל , או מצידי גם את הגיפ האמר הצבאי או מרצדס או לנדרובר או כל מה שתחפוץ, אבל ביקורת ענינית, מבוססת, כזו שחברים אחרים  יוכלו להתייחס אליה לגופה, ובאופן עניני.  אין בין זה להתחשבנות אישית דבר וחצי דבר

ברשותך אגיב לדברים שרשמת בהתאם לסעיפים:
1. אתה תכפה את דעתך על עידן או על מישהו אחר? וכל זאת למה?
2. בהחלט אתה רשאי לחשוב שלטרופר דיזל יש מנוע נפלא. יש מי שחושב הפוך. אם לדעתך לטרופר דיזל מנוע נפלא, אנא שכנע עוד אנשים בכך, וצרו ביקוש לרכב והעלו את מחיריו למען כאלה שכבר יש להם נבלה שכזו ורוצים להיפטר ממנה תמורת נזיד עדשים. אהה. בעצם כבר יש כזה נסיון...
3. לא מדובר כאן בעניין אישי שפלוני ואלמוני נפגשו בסופרמרקט ומרחו ממרח אנשובי אחד על השני וממשיכים כאן באינטרנט. גם האתר המדובר (מודה, הייתי בו חבר בעבר עד שהבנתי לאן הרוח נושבת), הוא בדיוק אתר בו "גונבים" דעת חברים, ומהללים לשבח את הרכב תוך הקטנת הבעיות הקריטיות באוטו האמור. זו גם גניבת דעת, הטעייה במזיד או סתם נסיון כושל להעלות מחיר של רכב שנסחר במחירים נמוכים מאוד.
זה יפה שאתה מזמין חברים לבקר את הטרופר, עם זאת..למה מישהו זקוק לרשותך בשביל לבקר דבר שהוא חושב שראוי ביקורת?
אתה יכול כמובן גם לתקוף אותי (אני רגיל מעמית1 כשהוא לא תובע מישהו או מחפש נעילות מק'קאליסטר), לכתוב באותיות ענקיות, אתה רק תמשיך את שמירתו של השרשור הזה בראש השרשורים באתר.

כן, לטרופר דיזל 3.0 ליטר יש חרא מנוע. אלמלא המנוע היה כל כך מחורבן, היה מדובר בעסקה הכי טובה מכל רכבי ה 4X4 במחירים ששווים לכל נפש.
[צטט]
idann1
תגובה 22   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שבת,  22 ספטמבר  17:36

"....אתה יכול כמובן גם לתקוף אותי....
כן, לטרופר דיזל 3.0 ליטר יש חרא מנוע. אלמלא המנוע היה כל כך מחורבן, היה מדובר בעסקה הכי טובה מכל רכבי ה 4X4 במחירים ששווים לכל נפש...."

אז בוא ותראה: ראשית אני לא אתקוף אותך , וכבר אמרתי שזכותך ואחרים לחשוב מה שאתה רוצה,

בניגוד אליך - אני חושב שהטרופר דיזל הוא רכב טוב עם  מנוע הרבה יותר מטוב, למרות נקודת התורפה -שאם וכאשר הוא מתרחשת- כיום כבר מבינים הרבה יותר טוב לתחום ולמקד אותה, לרבות בעלויות נמוכות ביותר,  היו חברים שהחליפו לבד "אטמי שרוולים" בעליות של עשרות שקלים. תקרא טוב: עשרות שקלים.

בעובדה - יש כבר הרבה מנועים שעשו 300,00 , 400,000 ק"מ ואף יותר   ובלא בעייה מיוחדת, ו

למרות זאת ואחרי כל זה: אני בכלל לא בא לא לשכנע אותך; לא להרים מחיר, ולא להוריד מחיר,  תקנה ותיסע באיזה רכב שאתה חושב שהוא הכי טוב עבורך.  כמו כן תהיה חבר באיזה אתר שאתה חושב שהוא ראוי לך.

כפי שאמרתי השרשור כאן "ובני דודיו", לא היו כלל וכלל על הרכב ולא מפי כאלה שמכירים את הרכב הזה, אלא שרשורי השמצה וחיסולי חשבונות ממניעים אישיים,   שבינם לבין הרכב לא היה דבר וחצי דבר.

שנה טובה וגמר חתימה טובה.

[צטט]
רפי גר
נרשם: 30/10/2009 02:25:00
רכב: טויוטה
תגובה 23   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שבת,  22 ספטמבר  17:52

היי,

לא יודע מניין לקחתם את כל הבעיתיות שיש למנוע דיזל באיסוזו.
אצלי לא היתה מעולם בעיה באיסוזו. לא במנוע ולא בכל רכיב אחר.
למרות שאפילו טיפולים שוטפים לא עשיתי לו, מעולם לא התקלקל אצלי ולא היה במוסך אפילו יום אחד !
אם תנהגו, תרתי משמע, כמוני, גם לכם לא יתקלקל.
[צטט]
raanan
נרשם: 23/12/2004
רכב: טרופר בנזין ארוך
תגובה 24   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שבת,  22 ספטמבר  18:16

idann1 כתב:
בעובדה - יש כבר הרבה מנועים שעשו 300,00 , 400,000 ק"מ ואף יותר   ובלא בעייה מיוחדת, ו

[צטט]
האמת לא אהבתי את סגנון השרשור והתאפקתי לא להגיב עד שהרמת להנחתה ....

אשמח אם תוכיח שיש 10 טרופרים עם מנוע 4JX1 מקורי שהגיעו ל 400000 קמ' ללא החלפת ראש או מנוע.

בהצלחה
רענן

[צטט]
shauli
נרשם: 25/07/2012 12:15:00
רכב: חיה
תגובה 25   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שבת,  22 ספטמבר  18:21

רפי גר כתב:

היי,

לא יודע מניין לקחתם את כל הבעיתיות שיש למנוע דיזל באיסוזו.

אצלי לא היתה מעולם בעיה באיסוזו. לא במנוע ולא בכל רכיב אחר.

למרות שאפילו טיפולים שוטפים לא עשיתי לו, מעולם לא התקלקל אצלי ולא היה במוסך אפילו יום אחד !

אם תנהגו, תרתי משמע, כמוני, גם לכם לא יתקלקל.
הצלחת להצחיק אותי!
[צטט]
shuy3110
תגובה 26   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שבת,  22 ספטמבר  19:07

raanan כתב:

idann1 כתב:

[צטט]
האמת לא אהבתי את סגנון השרשור והתאפקתי לא להגיב עד שהרמת להנחתה ....

אשמח אם תוכיח שיש 10 טרופרים עם מנוע 4JX1 מקורי שהגיעו ל 400000 קמ' ללא החלפת ראש או מנוע.

בהצלחה
רענן

חחחחחחח אתה ממש מצחיק חחחחחחחח
[צטט]
idan_ti
תגובה 27   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום שבת,  22 ספטמבר  20:19

כל פעם שיש את הדיון הזה אני מגיע בשלב הזה בערך לאותה מסקנה מתבקשת:

מי שרוצה לקנות טרופר 3 ליטר דיזל שיבושם לו.

אני מאחל לו מקרב לב שהמנוע לא יקרוס, שהטורבו לא ילך, שלא יהיה לו סולר במים או מים בסולר או מים בשמן או שמן במים או סולר במים או מים בסולר או הכל עם הכל גם יחד וגם שהמזרקים שלו יחיו לעד אמן!! (באמת ברצינות בלי ציניות)

אבל ברגע שילך לא מנוע/ראש מנוע וכל צרה אחרת שקורת לטענתנו עם המנוע המדובר אנא ,  במחילה אל תבואו לספר לנו על זה פה נרעשים - אנחנו כבר לא רוצים לומר לאף אחד אמרנו לך...

תכל'ס אם כבר טרופר אז בנזין. ואם דיזל רק את המנוע הקודם ישתבח שמו..
[צטט]
idann1
תגובה 28   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  23 ספטמבר  00:24

אבל ברגע שילך לו מנוע/ראש מנוע וכל צרה אחרת שקורת לטענתנו עם המנוע המדובר אנא , במחילה אל תבואו לספר לנו על זה פה נרעשים - אנחנו כבר לא רוצים לומר לאף אחד אמרנו לך..

מדבריך עוד יבינו ,  שלניסן, טויוטה, סוזוקי , לנדרובר, GEEP וכל השאר, "לכולם זולת  טרופר דיזל", אין בכלל מוסכים,  ואין מחסן חלקי חילוף;  ואין חלקי חילוף, לא מקוריים ובטח לא תחלפיים,,  וגם אין הנהלת חשבונות במוסכים האלה,  שהרי לאף רכב אחר לא מתקלקל כלום.

התבגרנו קצת בחיים. אבל אני מאמץ את הסייפא - מי שרוצה טרופר דיזל - שיבושם לו;  ואוסיף: ומי שרוצה כל רכב אחר,  שיבושם לו גם כן.

בכל מקרה , החלטה אם לקנות טרופר או כל רכב אחר , לא הייתי עושה על סמך "מידע מבוסס" שמפיצים   כאלה שבחיים לא היה להם טרופר דיזל, אבל למרות זאת הם אלופים בלספר עליו ה-כ-ל.  עוד יותר הייתי נזהר, משרשורי סרק, שכל תכלי סדירת חשבונות אישית, ושבינם לטרופר דיזל אין אפילו קשר מקרי.
בהנחה הגיונית שלא כולם טפשים ולא כולם מזוכיסטיים, אלפי טרופר דיזל שנעים בארץ, ונשארו שמורים אחד אחד,  זה נתון שמדבר בעד עצמו.

[צטט]
raanan
נרשם: 23/12/2004
רכב: טרופר בנזין ארוך
תגובה 29   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  23 ספטמבר  08:56

idann1 כתב:

אבל ברגע שילך לו מנוע/ראש מנוע וכל צרה אחרת שקורת לטענתנו עם המנוע המדובר אנא , במחילה אל תבואו לספר לנו על זה פה נרעשים - אנחנו כבר לא רוצים לומר לאף אחד אמרנו לך..

מדבריך עוד יבינו ,  שלניסן, טויוטה, סוזוקי , לנדרובר, GEEP וכל השאר, "לכולם זולת  טרופר דיזל", אין בכלל מוסכים,  ואין מחסן חלקי חילוף;  ואין חלקי חילוף, לא מקוריים ובטח לא תחלפיים,,  וגם אין הנהלת חשבונות במוסכים האלה,  שהרי לאף רכב אחר לא מתקלקל כלום.

התבגרנו קצת בחיים. אבל אני מאמץ את הסייפא - מי שרוצה טרופר דיזל - שיבושם לו;  ואוסיף: ומי שרוצה כל רכב אחר,  שיבושם לו גם כן.

בכל מקרה , החלטה אם לקנות טרופר או כל רכב אחר , לא הייתי עושה על סמך "מידע מבוסס" שמפיצים   כאלה שבחיים לא היה להם טרופר דיזל, אבל למרות זאת הם אלופים בלספר עליו ה-כ-ל.  עוד יותר הייתי נזהר, משרשורי סרק, שכל תכלי סדירת חשבונות אישית, ושבינם לטרופר דיזל אין אפילו קשר מקרי.

בהנחה הגיונית שלא כולם טפשים ולא כולם מזוכיסטיים, אלפי טרופר דיזל שנעים בארץ, ונשארו שמורים אחד אחד,  זה נתון שמדבר בעד עצמו.

עידן,
הדברים שלך חוזרים על עצמם .
"זרקת פצצה" , קיבלת משימה מאתגרת .
אז מחכים בכליון עיניים לעשרת המופלאים ....

שנה טובה
רענן 

[צטט]
idan_ti
תגובה 30   שאלה לגבי טרופר דיזל 2012 יום ראשון,  23 ספטמבר  10:25

idann1 כתב:

אין ספק שלכל רכב קורות תקלות

השאלה רק כמה באיזה תדירות ובאיזה סדר גודל...

אני חושב שטרופר דיזל 3.0 ליטר מנצח פה בהליכה ורושם מקסימום תקלות במינימום זמן ומקסימום כסף..
כמו שרענן אמר בצדק, זרקת אמירה - בוא נראה הוכחות...
[צטט]
[חזרה לפורום]              [הוסף תגובה]                                                                     דפים פעילים
חדשותחדשות
מחשבים ניידים, נייחים, מסכים, מדפסות למכירה
מצברי AC DELCO
רדיו סטאר
יום מכירות של רסטה 12/10 באולם התצוגה החדש בראשל"צ
כתבותכתבות
מכשירי קשר - מדריך ג'יפטריפ לתקשורת אלחוטית
רשימת חניוני-לילה לרכבי-שטח מחוץ לשמורות טבע
מבזקים טכנים
13/11/2013 | שטח טכני
מערכת הלוקרים בקאיה ספורטאז'
08/09/2012 | שטח טכני
גלריותגלריות
מודעותמודעות
itai2206 | 21/10
DROR12 | 21/10
roniloo | 19/10
ערן שני | 19/10
ערן שני | 19/10
ערן שני | 19/10
mt1985 | 18/10
uriro1 | 16/10
איתן | 16/10
| רסטה | ראשי | צור קשר | מצברים | מסע מעולם אחר | חנות 4x4 | גתוס | בולסטר |

כל הזכויות על החומר המופיע באתר, לרבות יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו, שמורות לג'יפ טריפ ײ²ֲ© 1999-2014.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של ג'יפ טריפ, בכתב ומראש.