JeepTrip.co.il | ג'יפ טריפ - אתר הבית של אנשי השטח

שלום: אורח
אתר הבית של אנשי השטח  jeeptrip.co.il  אתר השטח הישראלי הותיק ביותר          הצטרפו לתומכי האתר       מנהל 052-6485555 גדי   פרסום בג'יפטריפ: gady@jeeptrip.co.il  
כניסה לחבריםכניסה לחברים | חדש באתר? הרשם כאןהרשם כאן | למה כדאי להרשם?למה כדאי להרשם? | צור קשר 
כרגע צופים באתר זה 14 גולשים   רשימת החברים המחוברים כרגע באתר   רשימת כל החברים באתר 24/01/2018  יום רביעי
מחוץ לשטח
אנא קראו את כללי האתר והפורומים

מישי  
נרשם: 25/05/2003
רכב: מגנום (חרא אוטו)
שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שני,  27 נובמבר  23:03

לא קשור לשטח/טבע/ג'יפים אבל אני יודע שיש כאן חברה עם דמיון..... בקיצור יש לי בעיה קטנטונת שעוד שנייה אישתי תולה אותי על עץ אם היא לא תיפתר !!!
אז ככה, אני מוגדר לצערי כמעשן כבד, אפילו מאוד !! וכמו להוסיף חטא על פשע אז אני גם מעשן בבית ומה שקורה זה ברבות הזמן הוויטרינות (מסגרות האלומיניום) הלבנות שבסלון הצהיבו חזק. איך לעזאזל אני מסיר את הצהוב (הניקוטין) הזה מבלי כמובן להסיר את הצבע הלבן של המסגרת ?? טרפנטין לא עזר, גם בנזין לא. טינר הראה סימנים של כן אבל כל הדרך הוא מסיר את הצבע הלבן.
כאן חברים אני פונה אליכם בבקשה לאיזה רעיון..... בלי להחליף את הוויטרינות כמובן.

אורניהו
נרשם: 07/12/2006
רכב: ראב 4 2016
תגובה 1   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שלישי,  28 נובמבר  07:20

אקונומיקה..חומץ..רק עם מטלית
[צטט]
מתי כסיף
נרשם: 21/08/2002
רכב: רוביקון ארוך
תגובה 2   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שלישי,  28 נובמבר  08:10

פוליש
[צטט]
אורנה כהן
נרשם: 27/10/2009 07:53:00
רכב: פאגרו 1996 בנזין ארוך
תגובה 3   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שלישי,  28 נובמבר  08:37

יקירי רק מסיר שומנים
שים קצת על סמרטוט תמרח ואחרי כמה דקות ממש דקה או שתיים נגב עם מטלית רטובה במים
מניסיון מצליח.

בהצלחה
[צטט]
גדי צוקר  
נרשם: 12/07/2000
רכב: דיסקו, הבהמה, ואנדורה, וגוניר
תגובה 4   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שלישי,  28 נובמבר  08:38

תצבע בחום

נרשם: 27/12/2005
רכב: טרופר דיזל ארוך 2003
תגובה 5   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שלישי,  28 נובמבר  13:04

יקירי ,

כאחד שמקצועו נכון להיום הוא ענף האלומיניום אומר לך כך :

או שאתה מחליף אישה , או שאתה מחליף אלומיניום , ואגב אני חולק עלייך שהצבע הצהבהב מקורו בסיגריות ....
הגיוני יותר שזו השפעה של תנאי אקלים , אבל באמת לא יודע כמה אתה מעשן ובאיזה מרחק מהחלון ..

בכל מקרה לא תמצא חומר שישנה את הגוון הצהבהב בלי לפגוע בצביעה של הפרופיל .

אשלח אותך לנסות רק דבר אחד ובמידה והוא יצליח הוא היחיד שיעשה זאת , וזה משחת שיניים , שים מעט על מטלית כותנה ושפשף ,
ירד הרווחת , לא ירד : כלום לא יעזור , נסה קודם במקום נסתר ותוודא שזה לא מוריד גם את הצבע (לא סביר שיקרה )

אגב טיפ לכול הקוראים בפורום , משחת שיניים נפלאה לחידוש פנסי פלסטיק ראשיים של הרכב  , שפשפו עם סמרטוט כותנה , ולשטוף עם מים , התוצאה : כמו חדש .

בהצלחה למעשן , בהצלחה לאחרים .........

זהר

[צטט]
DANI1
נרשם: 02/04/2004
רכב: טויוטא פרדו ארוך
תגובה 6   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שלישי,  28 נובמבר  19:37

תחליף סיגריות .
מנסיון של עבודה עם חומרים , אין חומר שיכול להוריד כתמים כאלה על מסגרות אלומניום , הייתי ממליץ לך לעזוב את הנושא הזה עד הקייץ ( אם רעייתך לא תחסל אותך עד אז) ,לחפש מתקיני אלומניום שיכולים לפרק כל פעם חלון ולשלוח לצביעה בתנור לצביעת פרופיל אלומניום.
לא פעם נתקלתי בעבודות שהייתי צריך לעשות וחסר לי חלק קטן מסוג מסוים ,לקחתי למצבעה , וצבעו לי לפי הצבע שהייתי צריך.
בהצלחה (יטונסי)
[צטט]
מישי  
תגובה 7   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום רביעי,  29 נובמבר  18:40

אוףףףףףף איזה בעסה איתכם, אין לאף אחד איזה פתרון קסם ?? משהו ?? הברקה מוחית ???  תמוה תמוה

אנסה את משחת השיניים, העדכן !!
[צטט]
abucoral
נרשם: 17/04/2002
רכב: פג'ו פרטנר
תגובה 8   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שישי,  8 דצמבר  07:31

אהלן מישי

תנסה כרית הפלא.
גם במקום נסתר וכו.

גם קוקה קולה מצטיין כחומר ניקוי מפתיע - גם לפנסים
[צטט]
mikid2  
נרשם: 30/01/2005
רכב: טויוטה לנד קרוזר
תגובה 9   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום ראשון,  10 דצמבר  21:05

אציטון כמו שמורידים לק מהציפורניים עושה פלאים בדוק
[צטט]
רוני.1
נרשם: 22/12/2004
רכב: מיצובישי מאגנום
תגובה 10   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שלישי,  12 דצמבר  07:54

זה חומר קליל לבן
זה מצהיב לבד שלא יהיה לך רגשות אשם אני עישנתי 30 שנה ורוממה או אקסטל לא מצהיב

[צטט]
alik
נרשם: 21/01/2001
רכב: סוזוקי ויטארה
תגובה 11   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שבת,  23 דצמבר  10:31

תעבור דירה לכיוון דרום ותוכל לצאת לעשן בחוץ ולראות את ההרים ואת קירות המכתש.
[צטט]
דן פלג
נרשם: 23/02/2005
רכב: טויוטה לנדקרוזר
תגובה 12   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום ראשון,  24 דצמבר  19:28

זהירות עם משחת השיניים. גם היא מורידה פלאים. למשל ציפוי ניקל-היא אוכלת אותו לארוחת בוקר.
[צטט]
מישי  
תגובה 13   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום חמישי,  28 דצמבר  12:09

הבטחתי עדכון, אז הינה עדכון. ניסיתי את משחת השיניים והיא הורידה רק את השכבה הצהובה העליונה, כלומר האלומינים עדיין צהוב ! ניסית את כרית הפלא, הפרופיל אמר לה לכי לישון !! ניסית אציטון נאדה !!! מה זהזה, ההצמדות שלו כ"כ חזקה שאני מתחיל לדמיין על איך זה שלא המציאו דבק עב"ס ניקוטין ? ( אומרים שההמצאות הכי גדולות באות במקרה) ניראה לי שזה יהיה הדבק עם כושר ההצמדות הכי חזק בעולם, וואלה ניראה לי שאקח ספריי צבע לבן ופשוט אצבע וזהו, לא צריך תנור ולא בטיח, כל פעם שישרט הצבע אתן "פיססס" קטן ובא לציון גואל ולמישי קצת שקט, איש אלומיניום אמר לי קח טינר 18 ונסה, ניסיתי ונחשו ? נאדה !!!!!!
בכל מקרה תודה למשיבים ולמנסים לסייע, העניין לא צלח לצערי.
[צטט]
4x-hir דודי
נרשם: 02/11/2002
רכב: טויוטה לנד קרוזר
תגובה 14   שאלה שלא קשורה לשטח אבל מופנת לקומבינטורים 2017 יום שבת,  30 דצמבר  09:17

מישי כלום לא יעזור תיקח פוליאור מט לבן ותיצבע. לפני שנים קליל היו צובעים עם צבע רטוב פולאיסטר 32 מיקרון הלבן הזה מצהיב לא קשור לעישון  מאז הם עברו לצבוע בברקן באבקה 
[צטט]
[חזרה לפורום]              [הוסף תגובה]                                                                     דפים פעילים
חדשותחדשות
מכירת נגררים בהנחה לחברי ג'יפטריפ
ראלי יוון 2015
''רכסים'' מכפילה את הטנדר שלך בשיטה האוסטרלית.
''רכסים'' מצ'פרת את חברי אתר ''ג'יפטריפ''.
כתבותכתבות
rehasim.co.il
מכשירי קשר - מדריך ג'יפטריפ לתקשורת אלחוטית
רשימת חניוני-לילה לרכבי-שטח מחוץ לשמורות טבע
מבזקים טכנים
13/11/2013 | שטח טכני
גלריותגלריות
jenylis | 21/04/2015 | טיולים
מודעותמודעות
alik | 23/1
alik | 23/1
דן פלג | 16/1
avner | 12/1
avner | 12/1
joed | 11/1
Ludvik | 9/1
27/12
| רסטה | ראשי | צור קשר | מצברים | מסע מעולם אחר | חנות 4x4 | גתוס | בולסטר |

כל הזכויות על החומר המופיע באתר, לרבות יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו, שמורות לג'יפ טריפ ײ²ֲ© 1999-2018.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של ג'יפ טריפ, בכתב ומראש.