JeepTrip.co.il | ג'יפ טריפ - אתר הבית של אנשי השטח

שלום: אורח
אתר הבית של אנשי השטח  jeeptrip.co.il  אתר השטח הישראלי הותיק ביותר          הצטרפו לתומכי האתר       מנהל 052-6485555 גדי   פרסום בג'יפטריפ: gady@jeeptrip.co.il  
כניסה לחבריםכניסה לחברים | חדש באתר? הרשם כאןהרשם כאן | למה כדאי להרשם?למה כדאי להרשם? | צור קשר 
כרגע צופים באתר זה 25 גולשים   רשימת החברים המחוברים כרגע באתר   רשימת כל החברים באתר 23/02/2018  יום שישי
פורומים
אין לפרסם בפורום! מודעות קניה, מכירה, חיפוש וכד' בלוח המודעות החינמי ולא בפורום! 
אנא קראו את כללי האתר והפורומים

רכס
נרשם: 25/11/2011 18:14:00
רכב: לנד-קרוזר 75
לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  11:56

לפני הדיון בדו''ח שלי הופיע לדיון משפטי מטייל סופר-נורמטיבי עם דו''ח שטוען שארבעת המטיילים ישנו 20 מטר מגבול החניון לילה
במדבר יהודה.

טענתו היתה שבמפה צוין שהחניון עלול להיות מוצף בחורף - וחששם מהצפה הזיז אותם לתלולית מלאכותית  שבסמוך שאמנם היתה המקום היחיד שלא הוצף באותו לילה.

ברור שהם קיבלו קנסות מצטברים של מעל 3000 שקל בנוסף להתחייבות כספית של כמה אלפי שקלים לכל אחד למשך 3 שנים על עבירה דומה.

וזה אומר שעלינו להקים רשת וירטואלית בעמוד ענן של חניונים מחוץ לשמורות טבע - ויפה שעה אחת קודם. אני מתחיל בכך כבר משבת
הקרובה.

דרך אגב -  עורך דין עמי צייגר ממש תותח. 
טמבור
נרשם: 30/12/2008
רכב: טרקטור
תגובה 1   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  13:21

לפי דבריך הרשטג  ניצחו , הרבה לפני שתפקידם  לשמור  על  הטבע  הם מנסים  בכל דרך אפשרית  למנוע  מאיתנו  את הטבע  לום  בראש עובד  במקרים האלה יותר טוב ,הבעיה שכל המטיילים הם נורמטיבים  נחמדים  מקבלים כל דבר בהסכמה  ונכנעים בשפת  העם אשכנזים ,וזו  התוצאה  התעמרות  של הפקחים ,
[צטט]
maatom
נרשם: 09/04/2004
רכב: בתהליכי חיפוש
תגובה 2   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  17:22

בפעם הבאה שהם יוצאים לטייל, שיזמינו להצטרף את שלום דומרני או עמיר מולנר. סביר שישוחררו על חוסר בראיות.

זה קצת מצחיק ש 20 מטר זו ראיה, אבל עדות של סגן שר החוץ לא תופסת מים.

או כרטיסים למחלקה הראשונה למשפחתו של ראש הממשלה, שהוא בכלל לא יודע מי שילם עליהם, אבל לבטח הם שולמו שלא מכיסו.

20 מטר....

או סתם שכונת מגדלים יוקרתית, על הר נישא בירושלים, שכל הדרך לאישורה רצופה בפשעים וחטאים, אבל אין ראיות של 20 מטר...

השאלה אם הם יוכלו להיות בראש מפלגה אחרי שיסיימו תקופת צינון???

[צטט]
רכס
תגובה 3   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  18:00

שוחחתי היום עם יחיעם והסכמנו שסימון חניוני לילה מחוץ לשמורות הטבע הינו רעיון טוב וישים.שנינו עושים זאת כבר שנים רבות ונהנים משקט נפשי ומזיוני שכל של הפקחים.

לכן בדעתנו להוביל בתקופה הקרובה סימון חניוני לילה אלטרנטיביים לחניוני הרשות המאמללים שיהיו הרבה יותר אטרקטיביים מהפלטות חשופות הרוחות שהרשות סימנה כחניונים,ובלי הסיכונים למפגש רע עם פקחי הרשות.

שימו לב שגם מחוץ לשמורות הטבע הפגיעה בערכי טבע אסורה ואפילו קישוש עצים למדורה מעץ מוגן ויבש הזרוק על הקרקע מהווה עילה לדו''ח של הפקחים. זה אמנם לא נבחן משפטית - אך לא כדאי לקחת סיכון בנושא.

סימון החניונים החדשים יתבצע בעמוד ענן ומאוחר יותר נבקש ממנהלי האתר לסמן אותם בסימון צבעוני מיוחד כדי להקל על מציאתם בים הסימונים הקיימים במפות.

כל המעונין ליטול חלק בעינין מתבקש לציין מספר נתונים בסיסיים לגבי כל חניון.( לגזור ולשמור )

01. הערכה של מספר הג'יפים שיכולים להתמקם בשטח.

02. הערכה של מספר האוהלים שיכולים להתמקם בשטח.

03. התאמת המקום לשהיה בחורף או בקיץ. ( כמות הצל, הצפות או שטפונות ).

04. מטרדי רעש סביבתיים או מטרדי אור מלאכותי באזור.

05. קרבה לכביש או לדרך פעילה.

06. נגישות למקור מי-שתיה או למים לרחצה.

07. קרבה לעצי הסקה של עצים לא מוגנים.

08. המרחק לשמורה הקרובה ביותר למניעת מפגעי פיקוח.

אם נשמור על התמדה בביצוע סקרי שטח עם הנתונים האלה - תוך שנה אנו נוכל לוותר לחלוטין על חניוני הרשות.

04.   
[צטט]
גדי צוקר  
נרשם: 12/07/2000
רכב: דיסקו, הבהמה, ואנדורה, וגוניר
תגובה 4   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  20:39

אז הרשות ניצחה אתכם...

נרשם: 08/05/2004
רכב: בימבה 4X4
תגובה 5   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  20:44

maatom כתב:

בפעם הבאה שהם יוצאים לטייל, שיזמינו להצטרף את שלום דומרני או עמיר מולנר. סביר שישוחררו על חוסר בראיות.

או כרטיסים למחלקה הראשונה למשפחתו של ראש הממשלה, שהוא בכלל לא יודע מי שילם עליהם, אבל לבטח הם שולמו שלא מכיסו.

20 מטר....

או סתם שכונת מגדלים יוקרתית, על הר נישא בירושלים, שכל הדרך לאישורה רצופה בפשעים וחטאים, אבל אין ראיות של 20 מטר...

maatom , הפעם הפתעת לטובה.

חזק +100

[צטט]
גדי צוקר  
תגובה 6   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  21:07

amit1 כתב:

maatom כתב:

20 מטר....

maatom , הפעם הפתעת לטובה.

חזק +100

אולי מספיק להוסיף תגובה בתוך הציטוט?! 

שובב

נרשם: 28/06/2002
רכב: Jeep CJ8
תגובה 7   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  21:27

כנראה שאני בעל חשיבה מוזרה , אבל כאשר יש חשש לשיטפונות, ובחניון לילה ספציפי מסומן בבירור שיש סכנת הצפה,  איזה מטייל בר דעת מחליט לישון שם,בידיעה שעלול להיות שיטפון ?  מה החוכמה לנסות להתחכם עם מזג האויר ? ותעזבו לרגע את עניין הדוחות והקנסות. אולי אני פשוט נאיבי מדי....  זה מזכיר לי את הסיפור על בעל הדיסקברי הלבן, שהוזהר לא לחצות את נחל חלילים ליד ירושלים בחורף 2011 מחשש להיסחפות הרכב, אך הוא אמר, אל דאגה אני נהג טוב....... כמובן שהזרימה לקחה את הרכב שלו עד הגשר, והוא ניצל במזל....
[צטט]
ימע רדיק
נרשם: 12/11/2013 22:34:00
רכב: תלת אופן
תגובה 8   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  22:45

ב קודקוד - הטיעון שלך אינו רלווטי.

במדינה מתוקנת, הרשויות אינן מבקרות את שיקול דעתו של האזרח. האזרח אינו צריך להסביר מדוע נהג כך או אחרת ואינו צריך לתת דין וחשבון על כך, אלא אם פעל שלא כחוק.

מכיוון שאין חוק שאוסר על שהיה בשמורות טבע, בחניוני לילה או בכל מקום אחר, בשעת חשש משטפון, השאלה איזה בר דעת ישן בחניון לילה המועד להצפה, כלל אינה רלוונטית ובטח אינה יכולה להשאל בחלל אולם בית משפט בו נדון העניין במסגרת הליך פלילי, שבו כלל לא אמורים לבדוק את שיקול דעתו של הנאשם, אלא את מעשיו ואם נלוותה לכך כוונה פלילית.

אילו פקחינו, שוטרינו ושאר אוכפי החוק בפוטנציה היו מבינים את תפקידם ומבצעים אותו כהלכה, היינו מפחיתים במחצית את העומס על בתי המשפט.  אילו השופטים היו יודעים לעשות תפקידם כהלכה, בטח בעבירות מסוג זה, כאשר הנאשם בדרך כלל אינו מיוצג ונופל טרף, ממש כך, לשגיונות התביעה ועצלות השופטים, היינו חוסכים גם חלק גדול מהמחצית השניה. מצד שני, אם כל זה היה קורה, אולי גם המשיח היה מגיע.

been there done that.

י.ר.

אגב,

אם תבדוק היטב, תראה שאין במפה ובדר"כ גם בשטח, הגדרה לתחומו של חניון לילה - ומי קובע מהו בפועל?
[צטט]
ב' קודקוד
תגובה 9   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום שלישי,  12 נובמבר  23:48

ימע רדיק כתב:
ב קודקוד - הטיעון שלך אינו רלווטי.

במדינה מתוקנת, הרשויות אינן מבקרות את שיקול דעתו של האזרח. האזרח אינו צריך להסביר מדוע נהג כך או אחרת ואינו צריך לתת דין וחשבון על כך, אלא אם פעל שלא כחוק.

מכיוון שאין חוק שאוסר על שהיה בשמורות טבע, בחניוני לילה או בכל מקום אחר, בשעת חשש משטפון, השאלה איזה בר דעת ישן בחניון לילה המועד להצפה, כלל אינה רלוונטית ובטח אינה יכולה להשאל בחלל אולם בית משפט בו נדון העניין במסגרת הליך פלילי, שבו כלל לא אמורים לבדוק את שיקול דעתו של הנאשם, אלא את מעשיו ואם נלוותה לכך כוונה פלילית.

אילו פקחינו, שוטרינו ושאר אוכפי החוק בפוטנציה היו מבינים את תפקידם ומבצעים אותו כהלכה, היינו מפחיתים במחצית את העומס על בתי המשפט.  אילו השופטים היו יודעים לעשות תפקידם כהלכה, בטח בעבירות מסוג זה, כאשר הנאשם בדרך כלל אינו מיוצג ונופל טרף, ממש כך, לשגיונות התביעה ועצלות השופטים, היינו חוסכים גם חלק גדול מהמחצית השניה. מצד שני, אם כל זה היה קורה, אולי גם המשיח היה מגיע.

been there done that.

י.ר.

אגב,

אם תבדוק היטב, תראה שאין במפה ובדר"כ גם בשטח, הגדרה לתחומו של חניון לילה - ומי קובע מהו בפועל?
אני לא טענתי כלום, בעד או נגד הקנסות שהפקח נתן, רק תהיתי לגבי ההתחכמות מול איתני הטבע....

זה הכל.....
[צטט]
רכס
תגובה 10   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  05:55

שימו לב למיקום החניונים החדשים שיסומנו ב- GPS ,היות וחלקם יהיה ממש בצמוד לגבולות של שמורות טבע בטווחים של עשרות מטרים בודדים.

לכן תנתן אזהרת מיקום בכל חניון על המרחק ממנו לגבול שמורת טבע סמוכה. בחלק מהמקרים החניון יהיה בסמוך לשילוט הכניסה לשמורת טבע - מה שמבטיח מראש את ההוכחה שהחניון נמצא מחוץ לשמורה ומאפשר למשתמשים בו חופש מוחלט בהתנהגות נורמטיבית.

רשימת החניונים המסודרת תפורסם גם כאן בשרשור נפרד וכל אחד יוכל להוסיף את המלצתו בליווי כל הנתונים שהוזכרו למעלה ובתנאי שהם מחוץ לשמורות טבע. בתוך שנה תיאסף הרשימה המלאה של כל החניונים בארץ שתלווה כל ספר או אתר חדש לטיולים בארץ. 
[צטט]
גדי צוקר  
תגובה 11   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  06:29

אפשר במקום או בנוסף לשרשור שתעביר לי כתבה מסודרת עם רשימת החניונים ואני אכניס אותה לכתבות ואעדכן לפי הצורך.

נרשם: 06/12/2007
רכב: טויוטה לנד קרוזר
תגובה 12   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  07:06

אילו היית אומר לפקח שאתה משנת 67 מטייל ועל מה הוא מדבר הוא היה מתאדה מהמקום
[צטט]
טל רותם
נרשם: 07/04/2003
רכב: עגלת גולף ידנית 12v
תגובה 13   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  07:39

טמבור כתב:
לפי דבריך הרשטג  ניצחו , הרבה לפני שתפקידם  לשמור  על  הטבע  הם מנסים  בכל דרך אפשרית  למנוע  מאיתנו  את הטבע  לום  בראש עובד  במקרים האלה יותר טוב ,הבעיה שכל המטיילים הם נורמטיבים  נחמדים  מקבלים כל דבר בהסכמה  ונכנעים בשפת  העם אשכנזים ,וזו  התוצאה  התעמרות  של הפקחים ,

אז מה שאתה אומר כאן זה שפעם הבאה שפקח ינסה לדבר\להעיר\להאיר או חלילה לרשום לך קנס, אתה תתן לו לום בראש?
ואח"כ אנשים מתרעמים למה יש צוות מג"ב צמוד לפקחים שלהם...
[צטט]
פורים  
נרשם: 29/10/2005
רכב: יש. לא לטיולים
תגובה 14   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  07:57

חיים יוזמתך מבורכת בכל מקרה, בעיקר למען מטיילים חסרי ההיכרות.

לא הבנתי איך נסגר הסיפור שלך, שכמו רבים עקבתי אחריו בשרשורך הקודם.

האם העובדה שעו"ד עמי תותח, מרמזת על נצחון, או הפסד מזערי?

נ.ב

טל אל תתפוס את טמבור במילה, הוא נראה כמו שהיית בן 10.
[צטט]
RAFAEL 4X4
נרשם: 12/01/2007
רכב: call of duty mw3 Jeep
תגובה 15   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  09:05

טל אל תתפוס את טמבור במילה, הוא נראה כמו שהיית בן 10.
חזק....
חחחחחחחחחח
[צטט]
ביל קרטר
נרשם: 15/10/2010 10:50:00
רכב: 4X4=16
תגובה 16   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  09:44

ב' קודקוד ,  שאלה לי אליך .     לפי התגובות שלך  בנושאים הקשורים לרשט"ג ,   נראה לי שאתה אחד מהם,   האם זה נכון ?  
 וכתגובה למה שכתבת מעלה,    מרבית החניוני לילה שהרשות בחרה,  ממוקמים במקומות הכי מחורבנים שיש .
לדוגמא:     שטח  מסולע  ומלא מהמורות ומשופע , חשוף לרוחות, אם צריך לחרבן  צריך לצעוד להניע ולנסוע מספר קילומטרים,  שמש  שמעירה  בשעה  5 בבוקר.         נראה כמו מעשה מכוון להציק להטריד ולהקשות על המטיילים.

מטום ,   נראה לך שראש מדינה  ובני משפחתו  (ולא אני לא אוהב את ביבי) (אני מאמין שאם זה מישהו שאהוב עליך פוליטית , זה היה עובר אצלך בשקט)     צריך לטוס במחלקת תייירות או עסקים ?   תסתכל מה קורה במדינות אחרות בעניין הנ"ל.    אם לא הבנת ,   זה ראש מדינה אפילו ואתה לא  הצבעת עבורו.   
ולגבי סגן שר החוץ ,    בעיתון שהכי פחות מכולם   ייתמוך  בליברמן או בביבי    ttp://www.haaretz.co.il/news/law/1.2009694
[צטט]
גדי צוקר  
תגובה 17   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  10:10

טל רותם כתב:

טמבור כתב:

אז מה שאתה אומר כאן זה שפעם הבאה שפקח ינסה לדבר\להעיר\להאיר או חלילה לרשום לך קנס, אתה תתן לו לום בראש?

כשאומרים מניאק, לא מתכוונים באמת שהאיש משוגע...
כשאומרים בן זונה, לא מתכוונים באמת שזה המקצוע של אמא שלו...

כשאומרים לום בראש, לא מתכוונים באמת שצריך מהיום לנסוע עם לום באוטו...

אפשר גם עם נבוט! שובב

סתאם... אלימות אף פעם זה לא הפתרון!!!  צריך לסגור הכל בהידברות גם אם בסוף זה נגמר בדו"ח...

נרשם: 30/12/2008
רכב: טרקטור
תגובה 18   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  11:20

גדי צוקר כתב:

טל רותם כתב:

טמבור כתב:

אפשר גם עם נבוט! שובב

סתאם... אלימות אף פעם זה לא הפתרון!!!  צריך לסגור הכל בהידברות גם אם בסוף זה נגמר בדו"ח...

ברור שאלימות  זה  לא  הפתרון  כנראה  שלא  הובנתי נכון   והכוונה  שלי היתה  בגלל ההתעמרות  של  הפקחים  בהרבה  מקרים  שהם  ממש מחפשים  את  הסיבה  מתחת  לפנס  כדי לכתוב  דוחות  ולא להפעיל  את שיקול  הדעת  ובמקרה  הזה  של 20  מטר  נראה הזוי לקבל על זה דוח  הגענו  למצב שלילי  שאיך שרואים פקח  מתחילים  לספור לאחור הינה  מגיע  הדוח ותימצא  הסיבה ,כמו דוחות  בחוף הים   95 מטר  וייש לך אחלה דוח עוד אמצעי להעשיר את קופת  המדינה  גם  מפגשים  עם שוטרים  לפעמים נגמרים כך .
טל לדעתי כל מפגש עם פקח צריך להיות נעים ונחמד יש כאלה   שבאמת מגיע להם דוח  שיקבלו  בתקופה  האחרונה יש יותר מידי  מקרים   של דוחות הזויים  ומי שמקבל אותם זה אותם מטיילים נורמטיבים   את  העבריינים  האמיתיים אתם לא כל  כך מצליחים לתפוס ונופלים עלינו ,אין בדבריי להשליך על כל הפקחים אני מאמין שהרוב  בסדר  רק יש כמה  שעושים  לכם שם רע  ויוצרים אווירה רעה  זו  התחושה  שלי  ושל רבים .
עובדה  שיש פה יוזמה של חברים שרוצים לסמן חניונים מחוץ לשמורה למה ???????
מה שכתבתי בתגובה הראשונה  זו טעות רק אתה מצאת להתייחס רק לזה ,ולא התייחסת למקרה עצמו  20 מטר מחניון הייתה נותן דוח על זה ?????????????????.

כך זה אצלנו בבוקר יעצור אותך השוטר למה הרכב גבוהה וייש לו צמיגים גדולים ,שתגיע לתחנת דלק יקחו לך 8 שקל לליטר  בשטח יגיע הפקח ותקבל דוח על 20 מטר מהחניון  אחלה טיול ...........

[צטט]
keidarm
נרשם: 12/11/2013 09:25:00
רכב: פג'רו B.K.
תגובה 19   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  11:55

הרעיון מצויין, אבל קח בחשבון שמרגע שהרט"נ יראו את הסימונים המיוחדים האלו, הם ירחיבו את תחומי שטח השמורה ושוב יגיעו לתת דוחות.
[צטט]
טל רותם
תגובה 20   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  15:01

טמבור כתב:

גדי צוקר כתב:

טל רותם כתב:

טמבור כתב:

אפשר גם עם נבוט! שובב

ברור שאלימות  זה  לא  הפתרון  כנראה  שלא  הובנתי נכון   והכוונה  שלי היתה  בגלל ההתעמרות  של  הפקחים  בהרבה  מקרים  שהם  ממש מחפשים  את  הסיבה  מתחת  לפנס  כדי לכתוב  דוחות  ולא להפעיל  את שיקול  הדעת  ובמקרה  הזה  של 20  מטר  נראה הזוי לקבל על זה דוח  הגענו  למצב שלילי  שאיך שרואים פקח  מתחילים  לספור לאחור הינה  מגיע  הדוח ותימצא  הסיבה ,כמו דוחות  בחוף הים   95 מטר  וייש לך אחלה דוח עוד אמצעי להעשיר את קופת  המדינה  גם  מפגשים  עם שוטרים  לפעמים נגמרים כך .
טל לדעתי כל מפגש עם פקח צריך להיות נעים ונחמד יש כאלה   שבאמת מגיע להם דוח  שיקבלו  בתקופה  האחרונה יש יותר מידי  מקרים   של דוחות הזויים  ומי שמקבל אותם זה אותם מטיילים נורמטיבים   את  העבריינים  האמיתיים אתם לא כל  כך מצליחים לתפוס ונופלים עלינו ,אין בדבריי להשליך על כל הפקחים אני מאמין שהרוב  בסדר  רק יש כמה  שעושים  לכם שם רע  ויוצרים אווירה רעה  זו  התחושה  שלי  ושל רבים .
עובדה  שיש פה יוזמה של חברים שרוצים לסמן חניונים מחוץ לשמורה למה ???????
מה שכתבתי בתגובה הראשונה  זו טעות רק אתה מצאת להתייחס רק לזה ,ולא התייחסת למקרה עצמו  20 מטר מחניון הייתה נותן דוח על זה ?????????????????.

כך זה אצלנו בבוקר יעצור אותך השוטר למה הרכב גבוהה וייש לו צמיגים גדולים ,שתגיע לתחנת דלק יקחו לך 8 שקל לליטר  בשטח יגיע הפקח ותקבל דוח על 20 מטר מהחניון  אחלה טיול ...........

אני לא פקח של רט"ג, אבל עובד מולם די הרבה.
אותי לאחרונה לקחו לעבודה זמנית בתור פקח חופים באזור המרכז ע"מ "לעשות סדר"  בחופים הבעייתיים שבעבר היו הרבה מקרי אלימות\פריצות\וגניבות
אני יכול להגיד לך מנסיון, כל מי שדיבר בצורה נורמטיבית - לא איים ותקף יצא ברב הפעמים ללא קנס אלא הסבר מדוע הוא אמור לקבל קנס והתראה בע"פ. כל מי שאיים\קלל\ניסה לתקוף יצא עם קנסות\כתבי אישום ומעצר... יחס גורר יחס, נכון שאי אפשר לצערי להגיד את זה על כולם, יש "תפוחים רקובים" בכל מערכת, אבל מההכירות האישית שלי עם הרבה מאד מפקחי רט"ג מדובר באנשים נחמדים שלא מחפשים לתת קנסות אלא לחנך את הציבור לשמירה על הסביבה. תאמין לי שהם לא עושים את העבודה הזאת בשביל הכסף...
[צטט]
טל רותם
תגובה 21   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  15:05

ולעניין 20 מטר מהחניון לילה- נשמע קצת קטנוני, אני לא יודע מה היה שם בדיוק. אבל כמו שרשמתי יחס גורר יחס... לך תדע איך התנהלו הדברים עם הפקח, אולי הם ביצעו עוד כמה דברים שאסורים, על פניו נשמע קטנוני והזוי, אבל שוב... לך תדע מה היה שם באמת...
[צטט]
רכס
תגובה 22   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  15:21

גדי שלום.

אם היוזמה לסימון חניונים מחוץ לשמורות תבוצע ברצינות ובהיקף גדול בעזרת רבים מהקהילה ,כדאי יהיה שהאתר יקצה לנושא מקום קבוע שיהיה נגיש לכל החברים וכל חניון יכלול את קטע המפה הרלוונטי.

בנוסף יוכלו המבקרים בחניון להכנס לכיתוב ולהוסיף את נסיונם מהמיקום לטובת הבאים אחריהם. כך נקבל תוך זמן לא ארוך מיקומים חדשים עם המלצות רלבנטיות למיקום הספציפי.

נראה לי  שזה יהיה מקום מאוד מבוקר באתר.

[צטט]
גדי צוקר  
תגובה 23   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  18:47

אני חייב לציין שהמפגשים שלי עם הפקחים תמיד היו מפגשים חיוביים וחברותיים.
ואני מסכים שדו"ח על שינה 20 מטר מהחניון זה הזוי. נראה כמו שטל אמר שזה לא כל הסיפור...

נרשם: 15/11/2000
רכב: לנדרובר דיפנדר
תגובה 24   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  19:26

גדי צוקר כתב:
ואני מסכים שדו"ח על שינה 20 מטר מהחניון זה הזוי. נראה כמו שטל אמר שזה לא כל הסיפור...

עם מרבית הפקחים אני ביחסים חבריים ,,אבל !!!!
מאחר ואני לא אוהב להסתכסך עם חברים צוחק ,,,
אני יוצא אל מחוץ ל״תחום המושב״ שלהם.

[צטט]
גדי צוקר  
תגובה 25   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  19:59

השמשוני כתב:

גדי צוקר כתב:

עם מרבית הפקחים אני ביחסים חבריים ,,אבל !!!!

מאחר ואני לא אוהב להסתכסך עם חברים
צוחק ,,,

אני יוצא אל מחוץ ל״תחום המושב״ שלהם.

אין לי מושג איזה יחסים לך יש איתם! 

שובב

תגובה 26   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום רביעי,  13 נובמבר  21:58

ביל קרטר כתב:
ב' קודקוד ,  שאלה לי אליך .     לפי התגובות שלך  בנושאים הקשורים לרשט"ג ,   נראה לי שאתה אחד מהם,   האם זה נכון ?  
 וכתגובה למה שכתבת מעלה,    מרבית החניוני לילה שהרשות בחרה,  ממוקמים במקומות הכי מחורבנים שיש .
לדוגמא:     שטח  מסולע  ומלא מהמורות ומשופע , חשוף לרוחות, אם צריך לחרבן  צריך לצעוד להניע ולנסוע מספר קילומטרים,  שמש  שמעירה  בשעה  5 בבוקר.         נראה כמו מעשה מכוון להציק להטריד ולהקשות על המטיילים.

מטום ,   נראה לך שראש מדינה  ובני משפחתו  (ולא אני לא אוהב את ביבי) (אני מאמין שאם זה מישהו שאהוב עליך פוליטית , זה היה עובר אצלך בשקט)     צריך לטוס במחלקת תייירות או עסקים ?   תסתכל מה קורה במדינות אחרות בעניין הנ"ל.    אם לא הבנת ,   זה ראש מדינה אפילו ואתה לא  הצבעת עבורו.   
ולגבי סגן שר החוץ ,    בעיתון שהכי פחות מכולם   ייתמוך  בליברמן או בביבי    ttp://www.haaretz.co.il/news/law/1.2009694
נכון חלקית.....

הייתי פקח כמה שנים, והייתי אחראי על ירושלים, או מה שנקרא הפארק המטרופוליני של ירושלים (ליפתא,עין לבן, עינות תלם,עין אל חנייה,עין אל בלד/עין איתמר, הסכר בבית זית, שביל האופניים החדש)
לצערי, בגלל משחקי גבריות בין מנכ"ל עיריית י-ם לבין מנכ"ל הרט"ג, התפקיד שלי בוטל, וכיום הפארק ללא פקח ונראה כמו מזבלה.
אני החלטתי לפרוש ועברתי לגור בנגב, וכאן אני מסייע לפקחים בעיקר נגד ציידים שהורגים חיות בר מוגנות ומחסלים לנו את הטבע במיטבו.

[צטט]
maatom
נרשם: 09/04/2004
רכב: בתהליכי חיפוש
תגובה 27   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום חמישי,  14 נובמבר  07:28

ביל קרטר כתב:

אתה יכול לאהוב את ביבי, או לא, אבל זה היה אולמרט... כזכור לך, מומנו כרטיסי טיסה זהים על ידי מספר גורמים והמימון העודף הופנה לרכישת כרטיסי טיסה אחרים לבני משפחה ומקורבים. אז......... ואם נזניח את סגן שר החוץ, אז איך לילדה בת 18 יש חברה שמגלגלת מליונים ושם משפחתה ליברמן??? אבל זה היה בתוך ה 20 מטר אז לא היו מספיק ראיות. )-:
[צטט]
פורים  
נרשם: 29/10/2005
רכב: יש. לא לטיולים
תגובה 28   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2013 יום חמישי,  14 נובמבר  07:45

ב' קודקוד כתב:

אני החלטתי לפרוש ועברתי לגור בנגב, וכאן אני מסייע לפקחים בעיקר נגד ציידים שהורגים חיות בר מוגנות ומחסלים לנו את הטבע במיטבו.

סופסוף, אחרי 8 שנים במדבר,

יש פקח שאני מכיר בשמו,

מוכן ללחוץ את ידו, לפני קבלת חיבוק דוב ממנו,

ובטוח לא להסכים איתו על כלום.

יש לנו ארץ נהדרת.

נ.ב

בוטל עד הודעה חדשה.
[צטט]
biranit
נרשם: 10/05/2004
רכב: טויוטה לנד קרוזר
תגובה 29   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2014 יום שישי,  16 מאי  23:13

13 חניונים זה לא יבול קצת דל לקהילה המפוארת?
[צטט]
רכס
תגובה 30   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2014 יום שבת,  17 מאי  18:14

יש ברשימה כבר 23 חניונים כמדומני - שמופיעים בשרשור שלי ,אך לא הועברו משום מה לשרשור הכללי והמועדף שנפתח לצורך זה על-ידי מנהלי האתר. לכן הפסקתי לספק אתרים חדשים ואני נהנה מהם לבד.
[צטט]
גדי צוקר  
תגובה 31   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2014 יום שבת,  17 מאי  19:08

רכס כתב:
יש ברשימה כבר 23 חניונים כמדומני - שמופיעים בשרשור שלי ,אך לא הועברו משום מה לשרשור הכללי והמועדף שנפתח לצורך זה על-ידי מנהלי האתר. לכן הפסקתי לספק אתרים חדשים ואני נהנה מהם לבד.
סבלנות... טחנות הצדק עובדות לאט...

תגובה 32   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2014 יום ראשון,  18 מאי  00:25

הצדק עובד לאט - הבושה עובדת מהר......
[צטט]
llivnat
נרשם: 21/06/2003
תגובה 33   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2014 יום רביעי,  21 מאי  11:48

טל רותם כתב:
טמבור כתב:

ברור שאלימות זה לא הפתרון. 
אבל לצערנו יש הוכחות שלעיתים היא עובדת, ושוב- אני רחוק מלהצדיק את זה כי אני חושב שיש לעשות דין אחד עם כולם כפי שתקראו בדוגמא הבאה: 
כמו למשל במקרה של השתוללות הבדואים באזור הדיונה הגדולה בצאלים. כאשר ראו הפקחים שאין להם מה לעשות מולם אז הם פשוט דאגו להוציא את הדיונה מהשמורה וכך לא יצטרכו להתמודד עם האלימות וזאת במקום למגר אותה באופן סופי (למשל עם אותה פלוגה או צוות מדובר של מג"ב).
ומה נראה לכם? זה קרה כי פתאום לא צריך לשמור שם על חיות הבר והטבע?
לא. זה בגלל שלי ולשכמותי יש כתובת, רכוש, משפחה, חשבון בבנק וכו' ויש דרך פשוטה להגיע אלי ולמרר לי את החיים אם לא אעשה כלשון החוק, ולעומתי יש כאלה שקשה יותר להגיע אליהם כי צריך להכניס לשם פלוגה של מג"ב רק כדי למסור הזמנה לדין, שלפניה כל המכתבים כמובן שלא יגיעו ליעדם משום שאין יעד... מדינה דמוקרטית לא? לא. חוק אחד לאנשים נורמטיביים וחוק אחר לאנשים אלימים.

אז זה גם צדק? זאת גם דרך התנהלות- להפעיל את החוק על מי שאפשר וקל להגיע אליו? ברור שלא. אבל זו הדרך שבה בוחרים השלטונות להתמודד.

יש כאן בעיה הרבה יותר מהותית ממקרה פרטי זה או אחר. בראש ובראשונה יש כאן בעיה של פופוליזם. לא כל פקח צודק (הוא גם בן אדם) וברור שלא כל אחד מאיתנו צודק בכל פעם (כי גם אנחנו בני אדם). הבעיה היא שאנחנו נתפסים כמי שרומס, הורס וגוזל כל מה שנדרס תחת גלגלי הרכב שלנו ואילו כל השאר הם קו בר-לב של הטבע. הם החזית העיקשת שעומדת נגדנו ולכן לא מגיע לנו כלום, ממש כפי שעשו לנו בחופים ששייכים לנו בדיוק כמו לכל אחד אחר (פרט לקבלנים שבונים על קו המים- שזה כבר עניין אחר)
נו באמת... אין מאיתנו (הג'יפאים או המטיילים הרגליים) מי שאוהב, שומר ודואג לטבע? מה- זאת מלחמה על מי שומר טוב יותר על הטבע ואיך הוא שומר טוב יותר? אין לנו אינטרס משותף גם להנות מהטבע וגם לשמור ולשמר אותו??
ויש עוד הרבה דברים הזויים. ידעתם למשל שמי שיורד מהשביל בשמורה עם הרכב יקבל קנס של 350 ש"ח ואילו מי שיורד מהשביל בתוך שמורה ברגל יקבל 700 ש"ח קנס?

אז כן, יש פקחים נחמדים. ולא, הם לא חברים שלי. ולאחר היתקלות אחרונה עם שניים מהם, אני גם לא אזמין אותם לכוס קפה בערב, ולא אגיד "שלום" אחד מעבר למה שהנימוס האלמנטרי מחייב. ואם הם יעשו את תפקידם נאמנה ולא ירחיבו אותו (כמו למשל אותו פקח שהחליט לסגור את מעלה משורה למרות שהוא בכלל לא בשטח שמורה), יפעילו שיקול דעת אמיתי וישמרו על יחס שווה ולא מפלה לכל האזרחים אז נראה לי שכולנו נוכל לחיות בשלום.
[צטט]
אבי א
נרשם: 15/11/2002
רכב: איסוזו, ק.ט.מ
תגובה 34   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2017 יום שישי,  18 אוגוסט  14:53

גדי צוקר כתב:

רכס כתב:
סבלנות... טחנות הצדק עובדות לאט...

אהה... גדי.. .כמה זה... לאט ? 
בשנה שעברה רכס היקר צ'יפר אותי באיזה נ"צ שהיה דווקא משובח... להמשיך איתו בפרטי או שמישהו מרים ת'כפפה ? יש משהו בעמוד ענן או שהוא התיאש ? לשלוח לו פרחים שיתרצה וישלח רשימה מעודכנת ?
(זו לא ביקורת... אני באתר כנראה משהו כמו 20 שנה... אז מה זה 6 שנים בשבילנו ? )

[צטט]
רכס
תגובה 35   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2017 יום שישי,  18 אוגוסט  19:40

היי אבי
גם בעמוד ענן חסמו אותי כך שאין לי אפשרות להמשיך ולציין חניוני לילה מחוץ לשמורות.
היות ואני חסום כבר שנתיים גם בג'יפולוג ניראה לי שאקח את אליפות החסימות בארץ.
כמו שציינתי כבר בעבר - הטיפשות היא בכלל מקצוע.
אבל איפה מצאת את השרשור העתיק הזה.

[צטט]
sam1g
נרשם: 09/02/2008
רכב: ניסאן פטרול
תגובה 36   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2017 יום שבת,  19 אוגוסט  09:42

זוכר כמה מקומות שסימנת
לאחרונה ביקרתי בשתיים מהן.
בשני המקרים מקומות מעולים לשהיית לילה.

תודה רכס
[צטט]
רכס
תגובה 37   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2017 יום שבת,  19 אוגוסט  09:57

בכייף ידידי.
[צטט]
amit1
נרשם: 08/05/2004
רכב: בימבה 4X4
תגובה 38   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2017 יום שבת,  19 אוגוסט  11:03

שאלה אינפורמטיבית. היום עם הנווטנים למיניהם אין בעיה לקבוע מיקום בדיוק של 20 מ'. שאלתי, איזו מפה היא המפה הקובעת לקביעת גבול שמורת טבע לצורך מתן קנסות?
תודה מראש למשיבים.
[צטט]
Tsafrir Efroni
נרשם: 05/05/2007
רכב: איסוזו טרופר
תגובה 39   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2017 יום ראשון,  20 אוגוסט  11:50

.

מטום ,   נראה לך שראש מדינה  ובני משפחתו  (ולא אני לא אוהב את ביבי) (אני מאמין שאם זה מישהו שאהוב עליך פוליטית , זה היה עובר אצלך בשקט)     צריך לטוס במחלקת תייירות או עסקים ?   תסתכל מה קורה במדינות אחרות בעניין הנ"ל.    אם לא הבנת ,   זה ראש מדינה אפילו ואתה לא  הצבעת עבורו
ראשי מדינות, שרים כיוצ"ב טסים גם טסים בטיסות רגילות ובמחלקות תיירות.
למה ללכת רחוק כשנשיא מדינתו ראובן רובי ריבלין טס במחלקות תיירים.

ככה זה כשברפובליקת בננות מזרח תיכונית, יש נבחרים שחושבים שהם מינימום POTUS וצריכים Airforce 1 צמוד אליהם....

[צטט]
דן פלג
נרשם: 23/02/2005
רכב: טויוטה לנדקרוזר
תגובה 40   לא להאמין-דו''ח רט''ג לארבעה מטיילים שישנו 20 מטר מחניון לילה. 2017 יום שלישי,  22 אוגוסט  10:26

ראוי לציין 2 עובדות:
בליל המטאורים האחרון לפני 10 ימים התמקמנו במצפה איליה ליד גבעת גורני. זה שטח שמורת טבע וכמובן שאסור ללינת לילה. הרשטג הופיעו ב 4 בבוקר והעירו אותנו. למרות כל האיסורים, אפשרו לנו להמשיך לישון ולא הטילו עלינו קנסות. מופתעים ? גם אנחנו. לגבי מטוס איירפורס-1 לביבי ושרה: זה יאפשר להם ליהנות מהסיגרים והשמפניה הוורודה שרכש להם ארנון מילצ'ן בעבור קידום ויזת העבודה שלו בארה"ב ל10 שנים. ברגיל, ניתן לקבל ויזה ל10 שנים אבל מילצ'ן התרברב שהבריח רכיבי אטום מארה"ב לארץ, אז נאלץ לחדש ויזה כל שנה כמו רוב עובדי משהבט, ומשרד רוהמ. עד כמה שידוע לי, העונש הזה הוסר לאחרונה, אז מילצ'ן יכול להפסיק את המתנות

[צטט]
[חזרה לפורום]              [הוסף תגובה]                                                                     דפים פעילים
חדשותחדשות
מכירת נגררים בהנחה לחברי ג'יפטריפ
ראלי יוון 2015
''רכסים'' מכפילה את הטנדר שלך בשיטה האוסטרלית.
''רכסים'' מצ'פרת את חברי אתר ''ג'יפטריפ''.
כתבותכתבות
rehasim.co.il
מכשירי קשר - מדריך ג'יפטריפ לתקשורת אלחוטית
רשימת חניוני-לילה לרכבי-שטח מחוץ לשמורות טבע
מבזקים טכנים
13/11/2013 | שטח טכני
גלריותגלריות
jenylis | 21/04/2015 | טיולים
מודעותמודעות
fizilf | 3/2
yan333 | 25/1
נקסוס | 24/1
alik | 23/1
דן פלג | 16/1
avner | 12/1
avner | 12/1
joed | 11/1
Ludvik | 9/1
| רסטה | ראשי | צור קשר | מצברים | מסע מעולם אחר | חנות 4x4 | גתוס | בולסטר |

כל הזכויות על החומר המופיע באתר, לרבות יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו, שמורות לג'יפ טריפ ײ²ֲ© 1999-2018.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של ג'יפ טריפ, בכתב ומראש.